Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.


Списки рекомендованих до зарахування на навчання

Спеціальність (спеціалізація): Стоматологія (гігієніст зубний)

  1. Андрійчук Богдан Олександрович
  2. Буряк Катерина Олександрівна
  3. Гонтар Юлія Андріївна
  4. Головенко Діана Петрівна
  5. Данилюк Яна Андріївна
  6. Короць Анастасія Володимирівна
  7. Ковальчук Оксана Миколаївна
  8. Паскуалі Елізабетта
  9. Салюк Назар Анатолійович
  10. Серьогінов Олександр Олександрович

 

Спеціальність (спеціалізація): Стоматологія (технік зубний)

  1. Абрамчук Юрій Валерійович
  2. Бурда Микола Петрович
  3. Бугай Ангеліна Миколаївна
  4. Гайдучик Катерина Володимирівна
  5. Гриневич Анастасія Юріївна
  6. Костючик Андрій Віталійович
  7. Ковальчук Валентин Володимирович
  8. Коренга Анна Володимирівна
  9. Марців Микола Михайлович
  10. Мельник Сергій Васильович
  11. Пашкевич Андрій Ігорович
  12. Присяжнюк Роман Вікторович
  13. Чуйкова Лія Андріївна

 

Спеціальність (спеціалізація): Медсестринство (фельдшер)

  1. Близнюк Ірина Анатоліївна
  2. Бортнік Тетяна Василівна
  3. Голуб Катерина Олегівна
  4. Дроздович Маша Володимирівна
  5. Демчук Наталія Вячеславівна
  6. Денисевич Дмитро Ярославович
  7. Карпюк Олександра Андріївна
  8. Король Юлія Григорівна
  9. Круць Софія Петрівна
  10. Кліменчук Ангеліна Андріївна
  11. Обозовський Дмитро Миколайович
  12. Погребна Анна Петрівна
  13. Скобало Роман Петрович
  14. Тимощук Катерина Сергіївна
  15. Хом’як Марко Юрійович
  16. Чорна Олеся Петрівна

 

Спеціальність (спеціалізація): Фармація (фармацевт)

  1. Біндас Юлія Сергіївна
  2. Виголінський Артем Васильович
  3. Волчко Вікторія Валентинівна
  4. Гайдучик Катерина Володимирівна
  5. Грабаровська Аліна Сергіївна
  6. Грес Ольга Вікторівна
  7. Дудка Катерина Анатоліївна
  8. Дунець Ірина Василівна
  9. Кушнірчук Тетяна Володимирівна
  10. Кисельова Іванна Олександрівна
  11. Каленюк Дарина Юріївна
  12. Качинський Вадим Юрійович
  13. Костюк Юлія Сергіївна
  14. Кузьмич Софія Павлівна
  15. Лящук Анастасія Валеріївна
  16. Лавренчук Ніна Анатоліївна
  17. Мартинюк Валерія Богданівна
  18. Муковоз Мар'яна Ігорівна
  19. Нечипоренко Анна Миколаївна
  20. Нитипчук Мирослава Юріївна
  21. Олексюк Ірина Володимирівна
  22. Пусяк Юлія Юріївна
  23. Рубін Даніела Ігорівна
  24. Розмислович Владислава Іванівна
  25. Сироватко Анна Вікторівна
  26. Стельмащук Олена Андріївна
  27. Терещук Микола Михайлович
  28. Ульяшина Карина Вікторівна
  29. Хир Олена Іванівна
  30. Худоба Софія Петрівна
  31. Царук Христина Петрівна
  32. Чайка Наталія Григорівна
  33. Шпаковська Аліна Костянтинівна