До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.



Список рекомендованих до зарахування на навчання

на спеціальність "Фармація, промислова фармація" (фармацевт)

на підставі базової середньої освіти

1. Авдійчук Оксана Василівна

2. Бас Олена Олександрівна

3.Баган Тетяна Іванівна

4.Бирук Юлія Василівна

5.Владанець Діана Миколаївна

6.Галан Діана Сергіївна

7.Геленяк Юлія Вікторівна

8.Грищук Юлія Петрівна

9.Дармофал Наталія Михайлівна

10.Дацюк Ольга Сергіївна

11.Жолоб Марія Миколаївна

12.Захарда Роман Олександрович

13.Карпюк Галина Володимирівна

14.Королік Анна Сергіївна

15.Максимюк Юліана Сергіївна

16.Нагірна Ілона Василівна

17.Новосад Яна Олександрівна

18.Олексюк Олександр Миколайович

19.Патращук Мар’яна Іванівна

20.Пельц Аліна Юріївна

21.Приймак Ганна Анатоліївна

22.Радкевич Діана Андріївна

23.Рогатин Богдана Тарасівна

24.Свідерко Карина Валеріївна

25.Сех Ірина Василівна

26.Трофимюк Алла Анатоліївна

27.Чухрій Анастасія Олексіївна

28.Шевчук Яна Дмитрівна

29.Шевчук Юлія Віталіївна

30.Шиба Христина Андріївна


На спеціальність "Стоматологія" (технік зубний)

 на підставі базової середньої освіти

1.Арендарчук Анатолій Олегович

2.Бейда Павло Олександрович

3.Бондарчук Денис Юрійович

4.Гураль Арсен Олександрович

5.Гундерич Максим Павлович

6.Дрозд Світлана Василівна

7.Мельник Станіслав Олександрович

8.Овсійчук Давид Сергійович

9. Рижук Микола Миколайович

10.Сосинець Максим Русланович

11.Токар Максим Васильович

12.Угринович Максим Андрійович

 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі базової середньої освіти

1. Бойчук Тетяна Миколаївна

2. Дрозд Світлана Василівна

3. Кузьмін Давид Віталійович

4. Свєженцева Діана Андріївна

 

На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі базової середньої освіти

1. Карпець Володимир Володимирович

2.Маркевич Анна Вікторівна

3. Петрова Софія Валентинівна

4.Романюк Андрій Олександрович

5.Свинчук Валерія Леонідівна

6.Шевчик Вікторія Олександрівна

7.Шевчук Юлія Віталіївна

 


 

Список рекомендованих на зарахування

на спеціальність "Фармація, промислова фармація" (фармацевт)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Стемпневська Ганна Адамівна
  2. Захаревич Катерина Олегівна
  3. Білик Вікторія Сергіївна
  4. Стемпневська Єва Адамівна
  5. Кнейчук Христина Володимирівна
  6. Марчук Наталія Петрівна
  7. Ковальська Марія Олександрівна
  8. Приходько Світлана Сергіївна
  9. Романюк Ольга Миколаївна
  10. Полянчук Зоряна Святославівна
  11. Кичалюк Ірина Андріївна
  12. Філюк Юлія Віталіївна
  13. Матвіюк Василина Василівна
  14. Федчик Ірина Юріївна

 


На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Білоус Олесь Васильович
  2. Грецька Ольга Миколаївна
  3. Дорощук Катерина Сергіївна
  4. Жроут Михайло Олександрович
  5. Кундік Ірина Вікторівна
  6. Кичалюк Ірина Андріївна
  7. Луцюк Яна Віталіївна
  8. Матвіюк Василина Василівна
  9. Панасюк Христина Ігорівна
  10. Прокопюк Ольга Олександрівна
  11. Романович Діана Станіславівна
  12. Резнік Світлана Миколаївна
  13. Сахарчук Анастасія Валеріївна
  14. Селещук Вікторія Степанівна
  15. Соловей Максим Валентинович
  16. Серховець Ірина Петрівна
  17. Семенюк Ірина Вікторівна
  18. Солодяк Вікторія Ігорівна
  19. Хитра Яна Володимирівна
  20. Хіняєва Олена Володимирівна


На спеціальність "Стоматологія" (технік зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Андрусь Назар Іванович
  2. Бас Олександр Олександрович
  3. Бобік Андрій Петрович
  4. Горбань Богдан Сергійович
  5. Дмитрук Володимир Леонідович
  6. Корецький Назар Миколайович
  7. Ковальчук Альона Лук’янівна
  8. Ляшук Анастасія Юріївна
  9. Матвійчук Тетяна Юріївна
  10. Мельник МішельЮріївна
  11. Нематіанзолбін Андрій Хоссейнович
  12. Прядка Олександр Валентинович
  13. Рибачук Максим Вікторович
  14. Ревуха Катерина Вячеславівна
  15. Сидун Владислав Вікторович
  16. Чуйко Сергій Сергійович

 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти 

  1. Грищук Яна Володимирівна
  2. Марищук Станіслав Вікторович
  3. Плескун Олена Миколаївна
  4. Сокол Давид Олександрович
  5. Семенюк Костянтин Ігорович
  6. Федорчук Богдан Олегович

 Список рекомендованих на зарахування

на спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі диплома молодшого спеціаліста

  1. Савчук Ігор Ростиславович

 

На спеціальність "Стоматологія" (технік зубний)

на підставі диплома спеціаліста

  1. Сенів Олена Василівна

 


Тел.приймальної комісії: (0332)78-25-52