Список рекомендованих до зарахування на навчання

Список рекомендованих до зарахування

 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Гергель Назар Олександрович
  2. Іскендеров Вадим Русланович
  3. Карпов Назар Володимирович
  4. Коцюбайло Іванна Андріївна
  5. Мартинюк Аліна Віталіївна
  6. Попенко Марія Юріївна
  7. Фещук Катерина Василівна

 

На спеціальність "Стоматологія ортопедична" (технік зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Гаврилюк Богдан Олександрович
  2. Грищук Андрій Олександрович
  3. Гурський Микита Сергійович
  4. Дейнеко Назар Васильович
  5. Іванов Павло Олександрович
  6. Калюта Богдан Андрійович
  7. Кучмійова Ольга Сергіївна
  8. Майко Богдан Іванович
  9. Мельник Андрій Володимирович
  10. Рудик Дарина Олегівна
  11.  Фарина Олександр Анатолійович

 

На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Карпюк Вікторія Леонідівна
  2. Костюк Юлія Сергіївна
  3. Скібінська Анастасія Володимирівна
  4. Виноградська Дарія Ігорівна
  5. Кумановський Данило Лукич
  6. Омелянчук Ярослав Сергійович
  7. Чиж Адріана Андріївна
  8. Завадська Вікторія Сергіївна
  9. Пецух Віталій Ігорович
  10. Бугайчук Інна Леонідівна
  11. Сидорчук Софія Андріївна
  12. Прокопчук Ілона Володимирівна
  13. Гайдай Ніна Петрівна
  14. Гаць Павло Анатолійович
  15. Виндюк Володимир Олександрович
  16. Денисова Катерина В’ячеславівна
  17. Михайлюк Владислава Олександрівна
  18. Демусь Юлія Валеріївна
  19. Колошук Софія Сергіївна
  20. Мосійчук Алла Вікторівна
  21. Степанюк Ірина Андріївна
  22. Тітова Ілона Андріївна
  23. Кузьмик Софія Миколаївна
  24. Швороб Іванна Володиирівна

 

На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі диплома спеціаліста

  1. Дахнюк Вадим Сергійович
  2. Яцушек Ірина Володимирівна 

 

На спеціальність "Фармація, промислова фармація" (фармацевт)

денна форма навчання

на підставі повної загальної середньої освіти

 

1. Чабанчук Ірина Святославівна

2. Семенюк Мирослава Олегівна

3. Пуц Вікторія Андріївна

4. Ковальчук Оксана Русланівна

5. Олісейчик Ірина Олексіївна

6. Пугач Катерина Сергіївна

7. Хаймик Ангеліна Вікторівна

8. Клубук Юлія Сергіївна

9. Михалік Марія Сергіївна

10. Артисюк Альона Володимирівна

11. Броїло Вікторія Андріївна

13 Сергійчук Аліна Русланівна

12. Пуха Альона Вікторівна

13. Кравчук Діана Віталіївна

14. Замелюк Марко Святославович

15. Корінчук Іванна Василівна

16. Оніщук Ольга Анатоліївна

17. Ковальчук Катерина Анатоліївна

18. Прокопчук Тетяна Валеріївна

19. Гергель Надія Василівна

20. Шинкарук Єлизавета Петрівна

21. Данік Єлизавета Сергіївна

22 Сидорчук Софія Андріївна

23. Прокопчук Ілона Володимирівна

24. Гаць Павло Анатолійович

25. Кузьмик Софія Миколаївна

26. Ткачук Надія Олександрівна

27. Демчина Тетяна Юріївна

28. Мінєєв Ілля Владиславович

29. Пуха Мирослава Вікторівна

30. Назарук Ангеліна Андріївна

31. Павлів Тетяна Сергіївна

32. Піцик Богдана Степанівна

33. Марадевич Микола Григорович

34. Шпак Софія Василівна

35. Ярмолюк Софія Миколаївна

36. Столярчук Діана Миколаївна

37. Тітова Ілона Андріївна

38. Карпов Назар Володимирович

39. Гайдай Ніна Петрівна

40. Кузьмін Зоряна Віталіївна

41.Вознюк Анастасія Петрівна


На спеціальність "Фармація, промислова фармація" (фармацевт)

заочна форма навчання

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Панасюк Марія Сергіївна
  2. Отчич Валерія Володимирівна
  3. Штик Олександр Іванович
  4. Пуха Альона Вікторівна
  5. Мосійчук Алла Вікторівна
  6. Назарчук Маргарита Вікторівна