Результати вступних випробувань абітурієнтів
Результати вступного випробування з української мови

Спеціальнісь 221 Стоматологія (технік зубний)

 №
з/п
 П.І.Б. вступника  Кількість балів
 1.  Гвозденко Нікіта Павлович    105
 2.  Грабаровський Максим Анатолійович  100
 3.  Каліш Андрій Андрійович  100
 4.  Касянчик Дмитро Володимирович  100
 5.  Кундеус Дарина Сергіївна  155
 6.  Кушнерчук Дмитро Петрович  100
 7.  Нікішина Анастасія Андріївна  105
 8.  Романюк Віталій Андрійович  105
 9.  Романюк Орест Олександрович  100
 10.  Саджайя Давид Абойович  140
 11.  Тищук Оксана Василівна  105
 12.  Цьось Павло Іванович  100
 13.  Шалайко Дмитро Іванович   100
 14.  Шведюк Софія Василівна  100


Спеціальнісь 221 Стоматологія (гігієніст зубний)

 №
з/п 
П.І.Б. вступника Кількість балів 
 1.  Коваль Софія Сергіївна   130
 2.  Ледвовк Тетяна Сергіївна    100
 3.  Павлусь Діана Юріївна  135
 4.  Романюк Орест Олександрович          100
 5.  Смітюх Артур Миколайович    110
 6.  Талах Оксана Петрівна   105
 7.  Фафлей Софія Андріївна  100


Спеціальнісь 223 Медсестринство (фельдшер)

 №
з/п 
П.І.Б. вступника Кількість балів 
 1. Боцяновська Софія Петрівна      100
 2. Вельгун Сніжана Олегівна  140
 3. Рубаха Роман Олександрович  110
 4. Собуцька Олександра Русланівна       120
 5. Парфенюк Наталія Юліанівна   120


Спеціальнісь 226 Фармація, промислова фармація (фармацевт)


з/п
 П.І.Б. вступника  Кількість балів
 1. Деркач Єлизавета Михайлівна   105
 2. Захарчук Богдана Олександрівна        100
 3. Колошва Діана Анатолівна  100
 4. Максимчук Діана Костянтинівна  110
 5. Неволіна Валерія Ігорівна  135
 6. Романова Валерія Михайлівна  135
 7. Рубаха Роман Олександрович  110
 8. Старикова Яна Павлівна  135
 9. Третевич Юлія Юріївна  115


Результати вступного випробування з біології

Спеціальнісь 223 Медсестринство (фельдшер)


з/п 
П.І.Б. вступника Кількість балів 
 1. Собуцька Олександра Русланівна     134
 2. Парфенюк Наталія Юліанівна   100


Спеціальнісь 226 Фармація, промислова фармація (фармацевт)

 №
з/п
 П.І.Б. вступника  Кількість балів
 1.  Рубаха Роман Олександрович           107


Результати вступного випробування з хімії

Спеціальнісь 226 Фармація, промислова фармація (фармацевт)

 №
з/п
 П.І.Б. вступника  Кількість балів
 1.  Захарчук Богдана Олександрівна       100
 2.  Максимчук Діана Костянтинівна  120


Результати вступного випробування з різки зуба

Спеціальнісь 221 Стоматологія (технік зубний)

 №
з/п
 П.І.Б. вступника  Кількість балів
 1.  Гвозденко Нікіта Павлович    160
 2.  Грабаровський Максим Анатолійович  180
 3.  Каліш Андрій Андрійович  150
 4.  Касянчик Дмитро Володимирович  185
 5.  Кундеус Дарина Сергіївна  165
 6.  Кушнерчук Дмитро Петрович  185
 7.  Нікішина Анастасія Андріївна  190
 8.  Романюк Віталій Андрійович  180
 9.  Романюк Орест Олександрович  150
 10.  Саджайя Давид Абойович  125
 11.  Тищук Оксана Василівна  160
 12.  Цьось Павло Іванович  160
 13.  Шалайко Дмитро Іванович   150
 14.  Шведюк Софія Василівна  185


Спеціальнісь 221 Стоматологія (гігієніст зубний)

з/п 
П.І.Б. вступника Кількість балів 
 1.  Коваль Софія Сергіївна   160
 2.  Ледвовк Тетяна Сергіївна    160
 3.  Павлусь Діана Юріївна  150
 4.  Романюк Орест Олександрович          150
 5.  Смітюх Артур Миколайович    185
 6.  Талах Оксана Петрівна   160
 7.  Фафлей Софія Андріївна  165


Адреса приймальної комісії:
м. Луцьк, вул. Домни Гордіюк 6, 2 поверх, каб.43.
тел: (0332) 78-25-52.
e-mail: monada06@meta.ua