Тренінг-практикум у форматі телемосту для стоматологів

22 березня 2018 року в Луцьку відбувся навчальний тренінг-практикум “Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику” та семінар з міжнародною акредитацією. На заході були присутні і наші представники – студенти відділення “Стоматологія” (групи ІСТ-2 та ІСТ-3) у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача стоматологічних дисциплін Серьогінової Г.В.

Захід проводився у форматі телемосту, на учасників чекали майстер-класи, доповіді спікерів та отримання практичних рекомендацій від провідних фахівців галузі.

Мета проекту – підвищення рівня підготовки лікарів-стоматологів різних напрямків – терапевтів, хірургів, пародонтологів, імплантологів, дитячих стоматологів та лікарів приватної практики.

Семінар входить до програми підвищення кваліфікації. Національні сертифікати, видані  учасникам після закінчення семінару, враховуються при атестації / переатестації для підтвердження кваліфікаційної категорії, а міжнародні сертифікати – при атестації в Європі, США, Канаді і надають 2 credit units.