Рекрутинг Луцького міського центру зайнятості

12 грудня 2018 року за сприяння сектору рекрутингу Луцького міського центру зайнятості на відділенні “Фармація” була проведена зустріч роботодавців із студентами та майбутніми випускниками за кваліфікацією фармацевт, з метою презентації підприємств-потенційних роботодавців, їх можливостей і фахових вимог.

Презентацію своїх підприємств зробили представники компаній: ТзОВ “Західна фармацевтична компанія”, ТзОВ Волиньфарм”, ТзОВ “Подорожник Волинь”. У жвавій дискусії випускники отримали відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника. Щодо останнього – це, безумовно, бажання працювати, в тому числі й у команді, самовдосконалюватися, а також дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, професіоналізм здатність до навчання.

У ході зустрічі також обговорено питання про нові підходи й форми роботи центрів зайнятості, можливості працевлаштування випускників, в тому числі з наданням послуг рекрутингу, озвучено наявні вакантні робочі місця для випускників коледжу, надано корисну інформацію щодо функціонування структурних підрозділів центру зайнятості, які сприяють працевлаштуванню пошукачів роботи.

Як результат заходу, студенти отримали досвід спілкування із потенційними роботодавцями та поради, які допоможуть їм вирішити питання майбутнього працевлаштування.

Без сумніву, такі зустрічі є корисними для усіх учасників: служба зайнятості має можливість додатково проінформувати про свої послуги та реалізувати функцію соціального партнерства у діалозі роботодавця та пошукача роботи, студенти і науково-педагогічні працівники зорієнтуватися на вимоги ринку праці, роботодавці – на майбутніх працівників.