Списки рекомендованих до зарахування на навчання після 11кл.!!!

 

На спеціальність "Фармація, промислова фармація" (фармацевт)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Стемпневська Ганна Адамівна
  2. Захаревич Катерина Олегівна
  3. Білик Вікторія Сергіївна
  4. Стемпневська Єва Адамівна
  5. Кнейчук Христина Володимирівна
  6. Марчук Наталія Петрівна
  7. Ковальська Марія Олександрівна
  8. Приходько Світлана Сергіївна
  9. Романюк Ольга Миколаївна
  10. Полянчук Зоряна Святославівна
  11. Кичалюк Ірина Андріївна
  12. Філюк Юлія Віталіївна
  13. Матвіюк Василина Василівна
  14. Федчик Ірина Юріївна

На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі повної загальної середньої освіти

  1. Білоус Олесь Васильович
  2. Грецька Ольга Миколаївна
  3. Дорощук Катерина Сергіївна
  4. Жроут Михайло Олександрович
  5. Кундік Ірина Вікторівна
  6. Кичалюк Ірина Андріївна
  7. Луцюк Яна Віталіївна
  8. Матвіюк Василина Василівна
  9. Панасюк Христина Ігорівна
  10. Прокопюк Ольга Олександрівна
  11. Романович Діана Станіславівна
  12. Резнік Світлана Миколаївна
  13. Сахарчук Анастасія Валеріївна
  14. Селещук Вікторія Степанівна
  15. Соловей Максим Валентинович
  16. Серховець Ірина Петрівна
  17. Семенюк Ірина Вікторівна
  18. Солодяк Вікторія Ігорівна
  19. Хитра Яна Володимирівна
  20. Хіняєва Олена Володимирівна


На спеціальність "Стоматологія" (технік зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти 

  1. Андрусь Назар Іванович
  2. Бас Олександр Олександрович
  3. Бобік Андрій Петрович
  4. Горбань Богдан Сергійович
  5. Дмитрук Володимир Леонідович
  6. Корецький Назар Миколайович
  7. Ковальчук Альона Лук’янівна
  8. Ляшук Анастасія Юріївна
  9. Матвійчук Тетяна Юріївна
  10. Мельник МішельЮріївна
  11. Нематіанзолбін Андрій Хоссейнович
  12. Прядка Олександр Валентинович
  13. Рибачук Максим Вікторович
  14. Ревуха Катерина Вячеславівна
  15. Сидун Владислав Вікторович
  16. Чуйко Сергій Сергійович

 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі повної загальної середньої освіти 

  1. Грищук Яна Володимирівна
  2. Марищук Станіслав Вікторович
  3. Плескун Олена Миколаївна
  4. Сокол Давид Олександрович
  5. Семенюк Костянтин Ігорович
  6. Федорчук Богдан Олегович

 


 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі диплома молодшого спеціаліста

  1. Савчук Ігор Ростиславович

 

На спеціальність "Стоматологія" (технік зубний)

на підставі диплома спеціаліста

  1. Сенів Олена Василівна


Тел.приймальної комісії: (0332)78-25-52