Списки рекомендованих до зарахування на навчання після 9 кл.!!!

На спеціальність "Фармація" (фармацевт)

на підставі базової середньої освіти

 

1. Авдійчук Оксана Василівна

2. Бас Олена Олександрівна

3.Баган Тетяна Іванівна

4.Бирук Юлія Василівна

5.Владанець Діана Миколаївна

6.Галан Діана Сергіївна

7.Геленяк Юлія Вікторівна

8.Грищук Юлія Петрівна

9.Дармофал Наталія Михайлівна

10.Дацюк Ольга Сергіївна

11.Жолоб Марія Миколаївна

12.Захарда Роман Олександрович

13.Карпюк Галина Володимирівна

14.Королік Анна Сергіївна

15.Максимюк Юліана Сергіївна

16.Нагірна Ілона Василівна

17.Новосад Яна Олександрівна

18.Олексюк Олександр Миколайович

19.Патращук Мар’яна Іванівна

20.Пельц Аліна Юріївна

21.Приймак Ганна Анатоліївна

22.Радкевич Діана Андріївна

23.Рогатин Богдана Тарасівна

24.Свідерко Карина Валеріївна

25.Сех Ірина Василівна

26.Трофимюк Алла Анатоліївна

27.Чухрій Анастасія Олексіївна

28.Шевчук Яна Дмитрівна

29.Шевчук Юлія Віталіївна

30.Шиба Христина Андріївна


На спеціальність "Стоматологія " (технік зубний)

 на підставі базової середньої освіти


1.Арендарчук Анатолій Олегович

2.Бейда Павло Олександрович

3.Бондарчук Денис Юрійович

4.Гураль Арсен Олександрович

5.Гундерич Максим Павлович

6.Дрозд Світлана Василівна

7.Мельник Станіслав Олександрович

8.Овсійчук Давид Сергійович

9. Рижук Микола Миколайович

10.Сосинець Максим Русланович

11.Токар Максим Васильович

12.Угринович Максим Андрійович

 

 

На спеціальність "Стоматологія" (гігієніст зубний)

на підставі базової середньої освіти

 

1. Бойчук Тетяна Миколаївна

2. Дрозд Світлана Василівна

3. Кузьмін Давид Віталійович

4. Свєженцева Діана Андріївна

 

 

На спеціальність "Медсестринство" (фельдшер)

на підставі базової середньої освіти

 

1. Карпець Володимир Володимирович

2.Маркевич Анна Вікторівна

3. Петрова Софія Валентинівна

4.Романюк Андрій Олександрович

5.Свинчук Валерія Леонідівна

6.Шевчик Вікторія Олександрівна

7.Шевчук Юлія Віталіївна

 


Тел.приймальної комісії: (0332)78-25-52