Унікальний музей технічного прогресу

    16 листопада 2017 року студенти випускної групи відділення “Фармація” разом із зав. відділенням Козак Ларисою Борисівною відвідали музей технічного прогресу, що знаходиться в розважальному центрі “Адреналін Сіті”. Це єдиний музей такого типу в Україні, в якому зібрано більш ніж 1500 експонатів: винаходи людства від найпростіших пристосувань і до сьогодення.

   При вході в музей розміщений величезний маятник Фуко, який використовується для демонстрації обертання Землі навколо своєї осі.

  Основну частину експозиції становлять предмети радянської доби – телефони, фотоапарати, кінопроектори, радіоприймачі, радіостанції, програвачі, магнітофони тощо. У верхній частині залу на стіні експонується хронологічна історія різних винаходів.  По периметру стін написані дати, а біля дат прикріплені зразки пристроїв, які в ті роки винаходили. Датування починається ще століттями до нашої ери. У музеї також зібрано автобіографію відомих українських та зарубіжних вчених, які зробили значний вклад в науку в області фізики та електротехніки.

   Мета екскурсії несла в собі як просвітницький характер, так і популяризацію досягнень людства загалом. Адже щороку в світі з’являються все нові винаходи, відбувається швидкий перехід до нанотехнологій.

   Студенти залишилися надзвичайно задоволені відвідинами музею, про що говорить той факт, що із запланованої однієї години екскурсія тривала цілих дві.