Екскурсія замками Львівщини

    28 вересня 2017р. студенти групи 0ЛСФМ-1, І ЛС-1 та І ФМ-2 у супроводі викладачів Джигалюк І.Н. та Козак Л.Б. вирушили в екскурсійний тур “Золота підкова Львівщини”, який включає три найпопулярніші та найкраще збережені замки Львівської області: Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.

Олесько

   Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть.   У музеї представлено: галицько-волинський іконописний живопис ХV–XVIII ст., український портретний живопис XVI–XVIII ст., європейське малярство XVII–XVIII ст., Львівську скульптурну школу XV–XVIII ст., різноманітні європейські інтер'єри, а також унікальна колекція творів одного з найталановитіших європейських скульпторів ХVIII століття – Йогана Георга Пінзеля.

Підгірці

   Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем". До замкового комплексу входять: палац, римо-католицький костел XVIII ст. та заїжджий двір.

Золочів

   Як свідок історичних подій Золочівський замок є однією з найвизначніших пам'яток культури й оборонної архітектури на теренах галицької землі. Розміщений на невисокому пагорбі в заплаві двох річок, Золочівський замок свого часу слугував як для оборони, так і для житла. В’їзна вежа, Китайський палац та великий житловий палац творять прекрасний ренесансний ансамбль замку.