Екскурсія до Львова

   27 вересня 2017 року студенти груп 0 ФМ-1 та І ФМ-1 відділення "Фармація" у супроводі кураторів Чернецової І.В. і Романюк Б.І. та медбрата філії Гребенюка М.Л. завітали до старовинного міста Львів, яке справедливо називають культурною столицею України. Різноманітність культур, розмаїття стилів, які тісно переплелися в архітектурі столиці Галичини, і до сьогодні визначають обличчя цього давнього і неповторного міста. Різні епохи, різні влади залишили свій слід в історії Львова.

   В ході екскурсії студенти здійснили пішохідну прогулянку історичним центром Львова, милувалися неповторними архітектурними ансамблями Театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, Домініканського собору, відвідали Музей етнографії та художнього промислу, Аптеку-музей, пам’ятник архітектури епохи Відродження – Італійський дворик, а також мали змогу поласувати смачною львівською кавою та неперевершеним львівським шоколадом, побувати у славнозвісній «Криївці», «Ковальні шоколаду», «Копальні кави» та подивитися на місто Лева з висоти пташиного польоту на оглядовому майданчику міської ратуші.

   З цієї подорожі студенти привезли безліч позитивних емоцій, гарний настрій, численні фотографії, «Мішечок щастя зі Львова», і, звичайно, знамениту львівську каву.