“Школа лідерів-2017”

    24-28 вересня 2017р. на базі оздоровлення та відпочинку “Гарт”, що на оз. Світязь, відбулося проведення сьомої обласної “Школи лідерів-2017”, школи для навчання представників студентського самоврядування. Луцьку філію медичного коледжу “Монада” представляли студентки Каганюк Аня та Кліцук Ангеліна (група І ЛС-3, відділення “Лікувальна справа”).

   Основна мета школи - дати поштовх для активізації діяльності студентського самоврядування області, навчити та виховати у молодого свідомого покоління здатність відстоювати власні інтереси та активну громадянську позицію, зацікавити студентство розвиватися, взаємодіяти між собою та навчальними закладами загалом, будуючи своє майбутнє вже сьогодні. Головна особливість – акцент на практичній доцільності отриманих знань.

    Важливо, що тренінги та майстер-класи проводили досвідчені лектори, які поділилися власним досвідом, результатами та досягненнями в сфері представленої теми. Студенти провели  п’ять насичених, багатих на нові знання та цікавинки днів!