До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Завдяки відео перегляду «Чорна трагедія на нашій землі», який відбувся у бібліотеці 25 квітня, студенти медичного коледжу «Монада» змогли побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому.
Детальніше...
20 квітня 2018 року відбулася XIX-та загальна студентська наукова конференція у Львівському базовому відділенні Медичного коледжу "Монада". Серьогінов Олександр (наукові керівники – Свіжак В.М., Бонюк І.О.) посів ІІІ місце на секції клінічних дисциплін, Шпаковська Аліна (наукові керівники – Свіжак В.М., Подоляк І.В.) була нагороджена грамотою за високий рівень захисту наукової роботи.
Детальніше...
20 квітня 2018 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ХІ Міжнародна студентська наукова конференція “Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки”. Представник Луцької філії ТзОВ Медичний коледж «Монада», студент випускної групи І ЛС-3 відділення “Лікувальна справа”, Бакай Владислав зайняв I місце на секції “Громадське здоров’я та безпека”.
Детальніше...
20 квітня 2018 року студенти випускної групи відділення “Стоматологія ортопедична” проходили практичні заняття з предмету “Сучасні технології виготовлення зубних протезів” у приватній ливарні м. Луцька, де, зокрема, ознайомилися з етапами виготовлення литва.
Детальніше...