Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
У п’ятницю, 7 липня 2017 року, у Луцькій філії медичного коледжу «Монада» відбулося особливе свято, яке символізує межу юності та дорослого життя – ВИПУСКНИЙ. Цей захід зібрав разом усіх випускників, їхніх батьків та викладачів. Позаду лекції, семінари, заліки та іспити, а попереду – робота за спеціальністю, доросле самостійне життя.
Детальніше...
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
13 червня 2017р. студенти групи 0ФМ вирушили у подорож за маршрутом “Золота підкова Львівщини”, який передбачає відвідання трьох замків в Олеську, Підгірцях і Золочеві. Студенти були вражені різноманіттям архітектури та глибиною історії. Мандруючи маршрутом замків, відвідувачі мимоволі стали свідками найцікавіших історичних подій та інтриг, які відбувалися у цих багатовікових кам'яних стінах.
Детальніше...
Студенти групи 0ЛСФМ відділення середньої та фахової освіти разом із куратором Джигалюк І.Н. на ділі показують, що життя складається не лише з навчання та роботи. Влаштований День здоров’я тому доказ. 8 червня 2017р. група вирішила провести разом нечасті вільні години в щільному графіку занять. Літо на природі! Що може бути краще!?
Детальніше...