Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
28 березня 2018р. студенти групи І ЗТ-2 відділення “Стоматологія ортопедична» у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача зубопротехнічних дисциплін Сабір’янової О.Д. здійснили візит до Медичного центру "ЗДОРОВ'Я ПЛЮС ЗДОРОВ'Я" м.Ковель.
Детальніше...
Привітання від колективу коледжу
Детальніше...
Жінка … Подруга, кохана, дружина, мати. Скільки ролей доводиться грати їй у життєвому сценарії Долі! Чи завжди вона почувається щасливою? Яка запорука жіночого щастя? У чому полягає призначення сучасної жінки? На ці запитання спробували сьогодні, 7 березня 2018року, знайти відповіді студенти медичного коледжу «Монада» на тренінгу «Психологія жінки або мистецтво бути жінкою».
Детальніше...
Ми глибоко вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом є прикладом невтомного борця за волю. Геніальна поезія Т.Г.Шевченка окриляє душу українського народу. І сьогодні, 6 березня 2018р., твори Кобзаря знову оживали з уст студентів медичного коледжу «Монада» під час літературного калейдоскопу «Читаємо Кобзаря».
Детальніше...