До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
18 квітня 2018р. “стоматологічний десант” на чолі з викладачем стоматологічних дисциплін Серьогіновою Г.В. працював із вихованцями дитячого садочка №4. Майбутні зубні гігієністи (група І СТ-1) навчали дошкільнят правильно вибирати засоби догляду та здійснювати догляд за зубами. Діти із задоволенням відпрацьовували навички чищення зубів на знімних зубних протезах, а також на зубах мультяшних героїв.
Детальніше...
17 квітня 2018 року студенти випускної групи відділення “Лікувальна справа” у супроводі викладача акушерства і гінекології Бондар С.Ю. відвідали Луцький клінічний пологовий будинок, зокрема побували в пологовому залі, операційній, а також прослухали лекцію про репродуктивне здоров’я та планування сім’ї у відділенні жіночої консультації.
Детальніше...
16 квітня 2018 року викладач стоматологічних дисциплін Серьогінова Галина Володимирівна традиційно запросила маленьких підопічних Дитячого садочка №37 до коледжного кабінету профілактики стоматологічних захворювань. Майбутні зубні гігієністи, студенти групи І СТ-1, розповіли гостям про раціональне харчування та хвороби, що виникають у недоглянутих зубах.
Детальніше...
12 квітня 2018 року студенти групи І ФМ-1 у супроводі куратора Романюк Богдани Ігорівни здійснили пізнавальну екскурсію в оновлений Луцький зоопарк. Особливі емоції були в тих, хто бачив зоопарк раніше – до 2015 року. Зміни, що відбулися – кардинальні та вкрай позитивні. Інфраструктура зоопарку стала незрівнянно більшою, кращою, естетичнішою, а розбудова та облаштування продовжуються і зараз.
Детальніше...