Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
16 квітня 2018 року викладач стоматологічних дисциплін Серьогінова Галина Володимирівна традиційно запросила маленьких підопічних Дитячого садочка №37 до коледжного кабінету профілактики стоматологічних захворювань. Майбутні зубні гігієністи, студенти групи І СТ-1, розповіли гостям про раціональне харчування та хвороби, що виникають у недоглянутих зубах.
Детальніше...
12 квітня 2018 року студенти групи І ФМ-1 у супроводі куратора Романюк Богдани Ігорівни здійснили пізнавальну екскурсію в оновлений Луцький зоопарк. Особливі емоції були в тих, хто бачив зоопарк раніше – до 2015 року. Зміни, що відбулися – кардинальні та вкрай позитивні. Інфраструктура зоопарку стала незрівнянно більшою, кращою, естетичнішою, а розбудова та облаштування продовжуються і зараз.
Детальніше...
30 березня 2018 року в Луцьку відбувся навчальний семінар “Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику”. На семінарі були присутні і наші представники - студенти відділення “Стоматологія” у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача стоматологічних дисциплін Серьогінової Г.В.
Детальніше...