Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
4 грудня 2017 року першокурсники відділення “Фармація” у супроводі куратора Чернецової І.В. завітали до Академії пізнання та розвитку "Робологікум" – унікального майданчика, де діти та дорослі мають можливість поринути у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.
Детальніше...
23 листопада 2017 року до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні працівники нашої бібліотеки організували викладку літератури "Не згасни, свічко пам'яті" та разом з Центром патріотичного виховання організували для студентів відеопергляд про трагічні сторінки історії України.
Детальніше...
Життя прожити – не поле перейти, а вона не йшла – летіла, мов птаха... Завжди посміхаючись, випромінюючи добро, ласку, енергію й оптимізм. І ось її не стало. Так швидко, що ніхто не може й досі повірити. 22 листопада 2017р. пішла з життя наша колега, світла, жвава, креативна, неймовірно сильна людина, заступник директора з навчальної роботи Прокопчук Ольга Григорівна.
Детальніше...
"Україна: незалежність, гідність та свобода" – таку назву мав відеоперегляд, що був приурочений до Дня Гідності та Свободи 21.11.2017р. Максим Каширець, працівник Центру національно-патріотичного виховання, викладач української мови та літератури Абрамюк С.В. та бібліотекар Коменда О.М. провели для студентів групи 0ЗТСТ-1 відеоекскурс у недалеке минуле нашої країни, та, зокрема, міста Луцьк.
Детальніше...