Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
28 вересня 2017р. студенти групи 0ЛСФМ-1, І ЛС-1 та І ФМ-2 у супроводі викладачів Джигалюк І.Н. та Козак Л.Б. вирушили в екскурсійний тур “Золота підкова Львівщини”, який включає три найпопулярніші та найкраще збережені замки Львівської області: Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.
Детальніше...
27 вересня 2017 року студенти груп 0 ФМ-1 та І ФМ-1 відділення "Фармація" у супроводі кураторів Чернецової І.В. і Романюк Б.І. та медбрата філії Гребенюка М.Л. завітали до старовинного міста Львів, яке справедливо називають культурною столицею України.
Детальніше...
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
8 липня 2017 року відбулась зустріч випускників відділення "Фармація" 2003 року випуску. Кожен мав можливість розповісти, чого досяг і як склалося життя після закінчення навчального закладу. До випускників приєдналася куратор групи, викладач фармакогнозії Поляниця Оксана Іванівна, яка привітала випускників у стінах рідного коледжу, розповіла про досягнення і нові традиції, перспективи розвитку філії.
Детальніше...