До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
9 травня 2018 року студенти-першокурсники відділень “Лікувальна справа” та “Фармація” під керівництвом викладачів Свіжак В.М. та Оксамитного Ю.А. побували з оглядовою екскурсією в Києві.
Детальніше...
Студенти групи І СТ-1 на чолі з викладачем Серьогіновою Г.В. продовжують свій “стоматологічний марафон” по дошкільних закладах м. Луцьк. 8 травня 2018р. майбутні зубні гігієністи завітали в Луцький дитячий садочок №11. Студенти розповідали дітлахам, як правильно доглядати за ротовою порожниною й чистити зуби.
Детальніше...
27 квітня 2018 року у рамках Міжфілійного конкурсу “Кращий за професією” для студентів-учасників із Львівського базового відділення, Луцької, Хустської та Ужгородської філій ТзОВ Медичний коледж “Монада” була організована екскурсія в Музей технічного прогрессу, де зібрано понад 1000 експонатів: від найпростіших пристосувань і до сьогодення. Студенти також мали можливість завітати до Академії пізнання та розвитку "Робологікум", де на відвідувачів чекали неймовірні досліди, зразки “вічних двигунів”, 3D пазли та інтерактивні винаходи.
Детальніше...
27 квітня 2018 року на базі Луцької філії ТзОВ Медичний коледж “Монада” відбувся традиційний міжфілійний конкурс “Кращий за професією” серед студентів відділення “Медсестринство”. Цього разу ми приймали майбутніх фельдшерів із Львівського базового відділення, Ужгородської та Хустської філій. Студентка Луцької філії Каганюк Аня (група І ЛС-3) посіла ІІІ призове місце в індивідуальному заліку, а також здобула звання кращого знавця акушерства і гінекології.
Детальніше...