Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
15 травня 2017р. у Луцькому педагогічному коледжі відбулося відкриття ХХІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». На виставці були продемонстровані інноваційні проекти навчальних закладів. Викладачі нашого коледжу теж представили підручники та посібники, методички, наукові роботи, видані та напрацьовані за останній навчальний рік.
Детальніше...
12 травня 2017 року на базі Дрогобицької філії ТзОВ Медичний коледж “Монада” було проведено традиційний міжфілійний конкурс “Кращий за професією” зі спеціальності “Фармація”. Студенти Луцької філії Винарська А.В. та Друзь Д.О. (група І ФМ-2) були нагородженні грамотами, як учасники конкурсу.
Детальніше...
9 травня 2017р. у Луцьку відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанувати і полеглих у боях, і нинішніх ветеранів зібралися сотні лучан, серед яких були і представники студентства та педколективу нашого коледжу. Біля Меморіалу Вічної Слави зібралися ветерани трьох поколінь – ветерани Другої світової війни, воїни-афганці та наймолодші із них – ветерани антитерористичної операції.
Детальніше...
28 квітня 2017р. старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею Гаврилюк Оксана Іванівна провела годину пам'яті та скорботи "Чорнобиль-чорний спомин, вічний біль..." для студентів медичного коледжу "Монада", та представила світлини із зони відчуження.
Детальніше...