Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
12 квітня 2018 року студенти групи І ФМ-1 у супроводі куратора Романюк Богдани Ігорівни здійснили пізнавальну екскурсію в оновлений Луцький зоопарк. Особливі емоції були в тих, хто бачив зоопарк раніше – до 2015 року. Зміни, що відбулися – кардинальні та вкрай позитивні. Інфраструктура зоопарку стала незрівнянно більшою, кращою, естетичнішою, а розбудова та облаштування продовжуються і зараз.
Детальніше...
30 березня 2018 року в Луцьку відбувся навчальний семінар “Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику”. На семінарі були присутні і наші представники - студенти відділення “Стоматологія” у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача стоматологічних дисциплін Серьогінової Г.В.
Детальніше...
28 березня 2018р. студенти групи І ЗТ-2 відділення “Стоматологія ортопедична» у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача зубопротехнічних дисциплін Сабір’янової О.Д. здійснили візит до Медичного центру "ЗДОРОВ'Я ПЛЮС ЗДОРОВ'Я" м.Ковель.
Детальніше...