Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
Життя прожити – не поле перейти, а вона не йшла – летіла, мов птаха... Завжди посміхаючись, випромінюючи добро, ласку, енергію й оптимізм. І ось її не стало. Так швидко, що ніхто не може й досі повірити. 22 листопада 2017р. пішла з життя наша колега, світла, жвава, креативна, неймовірно сильна людина, заступник директора з навчальної роботи Прокопчук Ольга Григорівна.
Детальніше...
"Україна: незалежність, гідність та свобода" – таку назву мав відеоперегляд, що був приурочений до Дня Гідності та Свободи 21.11.2017р. Максим Каширець, працівник Центру національно-патріотичного виховання, викладач української мови та літератури Абрамюк С.В. та бібліотекар Коменда О.М. провели для студентів групи 0ЗТСТ-1 відеоекскурс у недалеке минуле нашої країни, та, зокрема, міста Луцьк.
Детальніше...
Міжнародний день студента - це свято, яке не знає національностей і віку, коли на всій нашій неосяжній планеті святкує і веселиться окрема категорія людства - студенти. 17 листопада 2017р. у нашій бібліотеці пройшов тематичний захід, який відвідали другокурсники відділень "Стоматологія" та "Стоматологія ортопедична".
Детальніше...
Привітання з Днем студента від дирекції та педколективу коледжу
Детальніше...