УВАГА!!! З 6 по 20 вересня триватиме прийом документів на заочну форму навчання відділення "Фармація, промислова фармація" на основі сертифікатів ЗНО та дипломів.
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
У ніч на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції вибухнув четвертий енергоблок. Тоді сталася чи не найбільша техногенна катастрофа людства. Сьогодні, 26.04.2019р., відзначають 33 річницю трагедії на ЧАЕС, у всіх українських містах відбуваються пам’ятні заходи. Відеоперегляд "Трагедію квітня весь світ пам'ятає" організували і працівники бібілотеки №11 для читачів-студентів медичного коледжу "Монада".
Детальніше...
Згідно з планом роботи базового відділення ТзОВ Медичний коледж «Монада» 18.04.2019р. проведено ХX-у ювілейну загальну студентську наукову конференцію. Кушнірчук Тетяна та Шпаковська Аліна (науковий керівник – Полубінський Віталій Вікторович) вибороли І місце на секції фармацевтичних дисциплін, а Грабаровська Аліна (науковий керівник – Чернецова Інна Володимирівна) була нагороджена грамотою за актуальність теми та творчий захист на секції соціогуманітарних дисциплін.
Детальніше...
На запрошення від оргкомітету 9-ої Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації (м.Львів) 12 квітня 2019 року викладачі нашого коледжу Луцкевич Кіра Борисівна та Серьогінова Галина Володимирівна взяли участь у роботі круглого столу на тему: “Якою повинна бути підготовка гігієністів зубних в Україні?”.
Детальніше...