Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
20 квітня 2018 року студенти випускної групи відділення “Стоматологія ортопедична” проходили практичні заняття з предмету “Сучасні технології виготовлення зубних протезів” у приватній ливарні м. Луцька, де, зокрема, ознайомилися з етапами виготовлення литва.
Детальніше...
23 квітня – Міжнародний день книги та авторського права. Напередодні цього свята, 18 квітня 2018 року, студенти медичного коледжу «Монада» мали нагоду зустрітися та поспілкуватися з волинською поетесою Марією Іванівною Пишук.
Детальніше...
18 квітня 2018р. “стоматологічний десант” на чолі з викладачем стоматологічних дисциплін Серьогіновою Г.В. працював із вихованцями дитячого садочка №4. Майбутні зубні гігієністи (група І СТ-1) навчали дошкільнят правильно вибирати засоби догляду та здійснювати догляд за зубами. Діти із задоволенням відпрацьовували навички чищення зубів на знімних зубних протезах, а також на зубах мультяшних героїв.
Детальніше...
17 квітня 2018 року студенти випускної групи відділення “Лікувальна справа” у супроводі викладача акушерства і гінекології Бондар С.Ю. відвідали Луцький клінічний пологовий будинок, зокрема побували в пологовому залі, операційній, а також прослухали лекцію про репродуктивне здоров’я та планування сім’ї у відділенні жіночої консультації.
Детальніше...