Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
Студенти групи 0ЛСФМ відділення середньої та фахової освіти разом із куратором Джигалюк І.Н. на ділі показують, що життя складається не лише з навчання та роботи. Влаштований День здоров’я тому доказ. 8 червня 2017р. група вирішила провести разом нечасті вільні години в щільному графіку занять. Літо на природі! Що може бути краще!?
Детальніше...
8 червня 2017р. студенти групи 0ЗТСТ у супроводі куратора Абрамюк С.В. здійснили екскурсію по середньовічним фортецям та замкам навколо Львова, які неначе підковою оперезують місто. Тур по замках Львівщини стартував із Луцька і охопив відвідини Олеського, Підгорецького та Золочівського замків.
Детальніше...
7 червня 2017р. студенти відділення “Фармація” у супроводі викладачів Козак Л.Б. та Романюк Б.І. здійснили пішохідну екскурсію до старого міста, під час якої оглянули окрасу Волині - замок Любарта, музейні ескпозиції, розташовані в ньому, та підземелля.
Детальніше...
31 травня 2017р. представник Волинського благодійного фонду «Переображення», директор Волинського регіонального біблійного коледжу Бондар С.І. провів для студентів групи 0ЗТСТ-1 відділення середньої та фахової освіти урок-застереження «За хмарою тютюнового диму».
Детальніше...