Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Довідки за тел.: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
6 грудня 2018р. в м. Луцьк завітали представники Всеукраїнської громадської організації “Асоціація превентивної та антиейджинг медицини”. Наші майбутні фельдшери (групи І ЛС-1 та І ЛС-2) не змогли оминути таку можливість і під керівництвом зав. відділення “Медсестринство” Свіжак В.М. відвідали Всеукраїнську Тренінг-програму для лікарів "Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення".
Детальніше...
16 листопада 2018 року працівники Луцької бібліотеки №11 запросили керівника Волинського туристичного клубу "МИ" для того, щоб студенти медичного коледжу "Монада" могли ознайомитись з діяльністю цієї молодіжної організації, яка не обмежується лише подорожами.
Детальніше...
Привітання від дирекції та педколективу коледжу
Детальніше...
Нещодавно, 14 листопада 2018 року, студенти відділення "Стоматологія" на чолі із зав. відділенням Луцкевич К.Б. відвідали Луцьку стоматологічну клініку "Протезист", де, зокрема, мали можливість побувати в музейному куточку стоматології, який ще на стадії формування та присвячений історії зуболікарської справи й стоматологічних технологій.
Детальніше...