Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
8 липня 2017 року відбулась зустріч випускників відділення "Фармація" 2003 року випуску. Кожен мав можливість розповісти, чого досяг і як склалося життя після закінчення навчального закладу. До випускників приєдналася куратор групи, викладач фармакогнозії Поляниця Оксана Іванівна, яка привітала випускників у стінах рідного коледжу, розповіла про досягнення і нові традиції, перспективи розвитку філії.
Детальніше...
У п’ятницю, 7 липня 2017 року, у Луцькій філії медичного коледжу «Монада» відбулося особливе свято, яке символізує межу юності та дорослого життя – ВИПУСКНИЙ. Цей захід зібрав разом усіх випускників, їхніх батьків та викладачів. Позаду лекції, семінари, заліки та іспити, а попереду – робота за спеціальністю, доросле самостійне життя.
Детальніше...
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
13 червня 2017р. студенти групи 0ФМ вирушили у подорож за маршрутом “Золота підкова Львівщини”, який передбачає відвідання трьох замків в Олеську, Підгірцях і Золочеві. Студенти були вражені різноманіттям архітектури та глибиною історії. Мандруючи маршрутом замків, відвідувачі мимоволі стали свідками найцікавіших історичних подій та інтриг, які відбувалися у цих багатовікових кам'яних стінах.
Детальніше...