УВАГА!!! З 6 по 20 вересня триватиме прийом документів на заочну форму навчання відділення "Фармація, промислова фармація" на основі сертифікатів ЗНО та дипломів.
13 червня 2019 року студенти-першокурсники разом із викладачем історії Оксамитним Ю.А. та викладачем фізики і астрономії Панкевичем С.С. відвідали музей технічного прогресу в РЦ “AdrenalinCity”. Це єдиний музей такого типу в Україні, в якому зібрано більш ніж 1500 експонатів: винаходи людства від найпростіших пристосувань і до сьогодення.
Детальніше...
12.06.2019р. студенти коледжу мали можливість ознайомилися з матеріалами літнього читального залу "Літературний дворик", організованого бібліотекою №11.
Детальніше...
5 червня 2019 року відбулося вручення подарунків для переможців та учасників міжнародних і міжфілійних конференцій та конкурсів за 2018-2019н.р.
Детальніше...
24 травня 2019 року в коледжі відбулася зустріч студентів з відомим американським науковцем Джозефом Кезелем. Dr. Jozeph Kezele є президентом Аризонської асоціації наукового креаціоналізму, професором Аризонського християнського університету в м. Фінікс.
Детальніше...