До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
24 - 26 жовтня 2018 року в Львові відбулася XVI Міжнародна стоматологічна виставка "Дентал®-Україна" та XVI міжнародний стоматологічний форум. Від нашого коледжу захід відвідали студенти випускної групи відділення "Стоматологія ортопедична".
Детальніше...
Свої перші кроки в стоматологію вона зробила в Луцькій “Монаді”, а тепер допомагає іншим долати цей шлях. Студенти І-го курсу відділення “Стоматологія” в стоматологічному кабінеті “Свята Аполонія” лікаря Качмар Л.А.
Детальніше...
Привітання від жіночого колективу коледжу.
Детальніше...
4 жовтня 2018р. напередодні свята Дня захисника України та Дня українського козацтва працівники бібліотеки провели для першокурсників літературно-історичну годину “Козацька медицина” за участі представника козацького стрілецького братства Волині Сокура Олександра. Про першу медичну невідкладну допомогу в умовах бойових дій розповів майбутнім медикам Навроцький Тарас Анатолійович, старший лейтенант медичної служби.
Детальніше...