Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки.
Детальніше...
9 травня 2018 року студенти-першокурсники відділень “Лікувальна справа” та “Фармація” під керівництвом викладачів Свіжак В.М. та Оксамитного Ю.А. побували з оглядовою екскурсією в Києві.
Детальніше...
Студенти групи І СТ-1 на чолі з викладачем Серьогіновою Г.В. продовжують свій “стоматологічний марафон” по дошкільних закладах м. Луцьк. 8 травня 2018р. майбутні зубні гігієністи завітали в Луцький дитячий садочок №11. Студенти розповідали дітлахам, як правильно доглядати за ротовою порожниною й чистити зуби.
Детальніше...
27 квітня 2018 року у рамках Міжфілійного конкурсу “Кращий за професією” для студентів-учасників із Львівського базового відділення, Луцької, Хустської та Ужгородської філій ТзОВ Медичний коледж “Монада” була організована екскурсія в Музей технічного прогрессу, де зібрано понад 1000 експонатів: від найпростіших пристосувань і до сьогодення. Студенти також мали можливість завітати до Академії пізнання та розвитку "Робологікум", де на відвідувачів чекали неймовірні досліди, зразки “вічних двигунів”, 3D пазли та інтерактивні винаходи.
Детальніше...