До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
16 травня 2018 року в Луцькій філії ТзОВ Медичний коледж “Монада” відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, на якому обговорювали важливі питання роботи заступника як організатора професійної підготовки студентів.
Детальніше...
10 травня 2018 року студенти групи І ФМ-1 у супроводі куратора Романюк Б.І. та працівників коледжу Яручик І.П. та Гребенюка М.Л. здійснили екскурсію визначними пам’ятками Тернопільської області. Зокрема, відвідали замкові комплекси князів Збаразьких і Вишневецьких та Тернопільський замок.
Детальніше...
Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки.
Детальніше...
9 травня 2018 року студенти-першокурсники відділень “Лікувальна справа” та “Фармація” під керівництвом викладачів Свіжак В.М. та Оксамитного Ю.А. побували з оглядовою екскурсією в Києві.
Детальніше...