Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
25 травня 2018 року в коледжі відбулася зустріч студентів з відомим американським науковцем Джозефом Кезелем. Dr. Jozeph Kezele – президент Аризонської асоціації наукового креаціоналізму, професор Аризонського християнського університету в м. Фінікс. Веде курси з генетики людини, клітинної та молекулярної біології, патофізіології та органічної хімії.
Детальніше...
17 травня 2018р. студенти-першокурсники відділення «Фармація» разом із куратором Чернецовою І.В. знайомилися із сучасним мистецтвом у Арт кафедрі РЦ «Адреналін Сіті». Студенти мали можливість відвідати персональну виставку маляра, скульптора, графіка Петра Малишка, художника, який яскраво і вправно поєднує у своїй творчості європейську культуру і національні здобутки.
Детальніше...
16 травня 2018 року в Луцькій філії ТзОВ Медичний коледж “Монада” відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, на якому обговорювали важливі питання роботи заступника як організатора професійної підготовки студентів.
Детальніше...
10 травня 2018 року студенти групи І ФМ-1 у супроводі куратора Романюк Б.І. та працівників коледжу Яручик І.П. та Гребенюка М.Л. здійснили екскурсію визначними пам’ятками Тернопільської області. Зокрема, відвідали замкові комплекси князів Збаразьких і Вишневецьких та Тернопільський замок.
Детальніше...