Увага!!! Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
Цікавим і видовищним було цьогорічне свято Миколая у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі. Головною подією стало театралізоване дійство “Миколай, Миколай до нас в гості завітай!”. У ньому продемонстрували високу виконавську майстерність студенти групи 0ФМ, гуртківці екологічного театру “Зорецвіт” ВОЕНЦ.
Детальніше...
Щорічно 15 грудня відзначається Міжнародний день чаю. Про те, що існує таке незвичне свято студенти медичного коледжу "Монада" дізналися, коли завітали до бібліотеки. Літературне кафе "Чай пити – довго жити" було присвячене чудовій традиції чаювання, яка зародилась дуже давно і збереглася до наших днів. Ми п'ємо чай регулярно, але чи багато ми знаємо про цей напій? Розповідати про нього можна безкінечно.
Детальніше...
14 грудня 2017р. зав. відділення “Фармація” заочної ф. н. Романюк Богдана Ігорівна за підтримки Благодійного Фонду “СТОПРАК” організувала благодійний ярмарок, до якого долучились наші фармацевти (групи І ФМ-1 та І ФМ-2), викладачі та працівники коледжу, придбавши ексклюзивні ялинкові прикраси з фетру. Виручені від продажу кошти передадуть фонду на допомогу дітям з онкогематологічними хворобами.
Детальніше...