Увага!!! Прийом документів на базі 9 класів розпочинається 30 червня 2020 року! Адреса приймальної комісії: м.Луцьк, вул. Домни Гордіюк 6, каб.43. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-96-61, 78-25-52.
Вітаємо учасників XXI-ї наукової студентської конференції Львівського медичного фахового коледжу "Монада"! Конференція проводилась у заочній формі в чотирьох секціях: “Медичні дисципліни”, “Соціогуманітарні дисципліни”, “Стоматологія”, “Фармація”. В цілому в підготовці та проведенні конференції взяли участь 36 студентів та 34 наукових керівники базового відділення та філій коледжу.
Детальніше...
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
Сьогодні працівники бібліотеки №11 запросили монадівців на літературну гостину “Наша Леся”, приурочену святкуванню 149-тої річниці від дня народження Лесі Українки. Під час перегляду документальних фільмів “Наша Леся” та “Великі Українці – Леся Українка” присутні дізналися багато цікавих фактів з біографії талановитої та сильної духом письменниці, слухали її вірші. А викладач української мови та літератури Абрамюк Світлана Василівна розповіла студентам, якою була Леся в дитячі роки, коли і де написала перший вірш, чому взяла псевдонім Українка та як боролася з важкою недугою.
Детальніше...