До уваги абітурієнтів!!! До 8 серпня 2018р. продовжується прийом документів від вступників на базі 11 кл. (по ЗНО) на денну форму навчання. На заочну форму навчання по ЗНО прийом документів до 11.08.2018р., за дипломом до 19.09.2018р.
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
Традиційно щороку 31 травня весь світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Тому Луцька бібліотека філія №11 спільно з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області провела урок-застереження "STOP SMOKING" для студентів медичного коледжу "Монада".
Детальніше...
25 травня 2018 року в коледжі відбулася зустріч студентів з відомим американським науковцем Джозефом Кезелем. Dr. Jozeph Kezele – президент Аризонської асоціації наукового креаціоналізму, професор Аризонського християнського університету в м. Фінікс. Веде курси з генетики людини, клітинної та молекулярної біології, патофізіології та органічної хімії.
Детальніше...
17 травня 2018р. студенти-першокурсники відділення «Фармація» разом із куратором Чернецовою І.В. знайомилися із сучасним мистецтвом у Арт кафедрі РЦ «Адреналін Сіті». Студенти мали можливість відвідати персональну виставку маляра, скульптора, графіка Петра Малишка, художника, який яскраво і вправно поєднує у своїй творчості європейську культуру і національні здобутки.
Детальніше...