Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Довідки за тел.: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
13 грудня 2018 року студенти випускної групи відділення “Медсестринство” у супроводі викладача репродуктивного здоров’я і планування сім’ї Бондар С.Ю. вже традиційно відвідали Луцький клінічний пологовий будинок, зокрема побували в пологовому залі, малій операційній, абортарії та у відділенні жіночої консультації.
Детальніше...
13 грудня 2018 року студенти відділення “Стоматологія” під керівництвом зав. відділення Луцкевич К.Б. знайомилися з методикою CAD-CAM в зуботехнічній лабораторії “Zirkonzahn”.
Детальніше...
12 грудня 2018 року за сприяння сектору рекрутингу Луцького міського центру зайнятості на відділенні “Фармація” була проведена зустріч роботодавців із майбутніми випускниками за кваліфікацією фармацевт. Презентацію своїх підприємств зробили представники компаній: ТзОВ “Західна фармацевтична компанія”, ТзОВ Волиньфарм”, ТзОВ “Подорожник Волинь”.
Детальніше...
6 грудня 2018р. в м. Луцьк завітали представники Всеукраїнської громадської організації “Асоціація превентивної та антиейджинг медицини”. Наші майбутні фельдшери (групи І ЛС-1 та І ЛС-2) не змогли оминути таку можливість і під керівництвом зав. відділення “Медсестринство” Свіжак В.М. відвідали Всеукраїнську Тренінг-програму для лікарів "Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення".
Детальніше...