Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Довідки за тел.: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
21 березня 2019 року на запрошення від групи компаній “МедЕксперт” студенти випускної групи відділення “Фармація, промислова фармація” разом із викладачем-провізором Романюк Богданою Ігорівною відвідали Телеміст, в рамках якого відбулися тренінг-практикум “Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги” та семінар з міжнародною акредитацією в 2 credit units для провізорів/фармацевтів.
Детальніше...
20 березня 2019 року в Луцьку відбувся Тренінг-практикум для педіатрів “Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей” та семінар з міжнародною акредитацією, організованих групою компаній “МедЕксперт”. На захід були запрошені педіатри, лікарі загальної практики, студенти медичних закладів освіти. Не оминули таку подію і наші представники, студенти відділення “Медсестринство” групи І ЛС-1 у супроводі викладача внутрішньої медицини Войтович Марії Володимирівни.
Детальніше...
15 березня 2019 року на ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції “Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки” студентка нашого коледжу, групи І ФМ-1 відділення “Фармація, промислова фармація”, Шпаковська Аліна зайняла I місце на секції “Соціальні та поведінкові науки” (тема наукової роботи: “Вплив міграційних процесів на депресивність розладів у студентів коледжу”, науковий керівник: Свіжак В.М.) та була нагороджена почесною грамотою Волинської обласної ради. Вітаємо Алінку і Валентину Михайлівну з перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів у наукових пошуках!!!
Детальніше...
Проводиться набір на курси: лікувального масажу, косметології та макіяжу, фітофармації, знімного протезування та металокераміки.
Детальніше...